Суббота, 27 Апреля 2024, 07:02:28
Добро пожаловать, Путник RSS
Заброшенное логово Ардениса Закатного
Главная страницаПремьеры - Страница 2 - ФорумРегистрацияВход
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Архив - только для чтения
Модератор форума: Soul, KeSYa  
Форум » Логовище » Видео » Премьеры (Ради чего стоит пойти в кинотеатр?)
Премьеры
6c6c6Дата: Вторник, 06 Марта 2007, 21:00:16 | Сообщение # 26
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Такс тут також почну з самого початку smile
Вовкодав. Не читав (ну для мене фентезі не ідеальне чтиво) тому порівнювати з першоджерелом не можу, але упевнено скажу, що фільм ТУФТА. По-перше, позіціонувався як перший слов'янський фентезі а нічого слов'янського (окрім богині Мари) небуло. По-друге, занадто довго проходили зйомки а на якості (спецефектах) це аж ніяк не відбилося... можливо бюджет завадив?! По-третє, за розгортанням подій аж занадто нагадує Володара перстнів.
Апокаліпсис (в оригіналі Апокаліпто). Гібсону величезний респект. Фільм повинен подивитися кожен. Патріотизм після перегляду аж зашкалює... ех нажаль можна сюжет до нашого сьогодення припасувати.
Рокі Бальбоа. Сподіваюся це останній фільм про Рокі... Сільвестру Сталоне дійсно пора вже на пенсію... Фільм середнячок, але на ДВД у мене зберігся, як і два попередні smile
Ганібал Лектор. Зараз дивлюсь happy



 
lasДата: Среда, 07 Марта 2007, 03:54:53 | Сообщение # 27
Арденис Закатный
Группа: Админы
Сообщений: 2916
Репутация: 17
Статус: Offline
6c6c6, Да, "Апокалипто"... Оправдал название )

 
6c6c6Дата: Среда, 07 Марта 2007, 17:21:53 | Сообщение # 28
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Ще з новинок раджу подивитися "Мертві доньки" та "Гидкі лебеді" (нажаль керуюся покищо виключно рецензіями, особисто ще не вдалося їх переглянути). А з забугорного - "Примарний вершник" (дивився екранку... звісно якість спецефектів не оцінив). Особисто я фільм подивитися хочу ще в гарній якості smile


 
PydzianДата: Понедельник, 12 Марта 2007, 14:21:58 | Сообщение # 29
Тайса
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 281
Репутация: 3
Статус: Offline
кто смотрел фильм параграф 78??

Life for Hard
 
6c6c6Дата: Среда, 14 Марта 2007, 08:45:08 | Сообщение # 30
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Pydzian, є... ще не дивився, якось часу не вистачає... Але як завжди відгуки неоднозначні.

Раджу всім подивитись "Бридких лебедів" - новий русіш фільм за Стругацькими. Фільм-бомба... нарешті російський кінематограф освоїв жанр фантастики, наукової фантастики... Фільм переглядав на одному подиху, хоча є певні моменти які не сподобалися. До речі цей фільм напевне можно віднести до категорії "кіно не для всіх", хоча ідея гноблення ОСОБИСТОСТЕЙ напевне знайома всім sad



 
MescalitoДата: Среда, 14 Марта 2007, 13:00:51 | Сообщение # 31
Первая леди
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 255
Репутация: 4
Статус: Offline
Ага... Советуе глянуть фильм "дикари"... До 16, НО....
Если есть голова на плечах, то фильм не покажется просто хохмой... Специфический...


...Счастлив, кто падает вниз головой, мир для него хоть на миг, а иной!...
 
FilinДата: Четверг, 15 Марта 2007, 03:22:16 | Сообщение # 32
Тайса
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 267
Репутация: 4
Статус: Offline
Pydzian, Посмотрев фильм – печально вздохнул, напрашивается определённый возраст. 6c6c6, цiкаво...Стругацкие рулят)).
 
VooDooДата: Воскресенье, 18 Марта 2007, 17:03:13 | Сообщение # 33
Гунсо
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 21
Репутация: 1
Статус: Offline
Параграф 78 понравился, жду 2 части. Про стругацких интересно, надо будет найти посмотреть.
Посмотрел фильм "Козырные тузы" еще один пример класного фильма с дыбильным сюжетом. Фильм очень зрелещный и я думаю даже в кинотеатр стоит сходить, главное не обращать внимание на сюжет, а просто смотреть и не вдумыватся smile

Добавлено (18 Мар 2007, 17:03:13)
---------------------------------------------
Параграф 78 понравился, жду 2 части. Про стругацких интересно, надо будет найти посмотреть.
Посмотрел фильм "Козырные тузы" еще один пример класного фильма с дыбильным сюжетом. Фильм очень зрелещный и я думаю даже в кинотеатр стоит сходить, главное не обращать внимание на сюжет, а просто смотреть и не вдумыватся smile

 
FilinДата: Понедельник, 19 Марта 2007, 03:17:33 | Сообщение # 34
Тайса
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 267
Репутация: 4
Статус: Offline
VooDoo, Да, фильм зрелищный. И сюжет захватывает, кстати, вторая часть уже вроде вышла, но… Мне не понравилось, что взрослые люди ведут себя как школьники на перемене. Конечно, это вроде как бы круто, но уж сильно ограничивает круг зрителей. Вот…
 
VooDooДата: Понедельник, 19 Марта 2007, 19:04:21 | Сообщение # 35
Гунсо
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 21
Репутация: 1
Статус: Offline
Только что посмотрел небольшой трейлер к фильму 300 спартанцев. В пиндосии уже идет. По трейлеру фильм просто умат.
 
6c6c6Дата: Четверг, 22 Марта 2007, 18:35:56 | Сообщение # 36
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Такс "Параграф 78" вам не нагадав "Resident evil"? Мені чомусь дуже сильно нагадав... Другу частину не буду дивитись принципово.

Такс мої враження від перегляду "Ганнібал: Сходження": не розумію чого там побачили страшного критики або ті хто його дивився до мене. Сюжет дійсно цікавий, схотілося ще разок подивитися першу частину (бо дивився її бозна коли). Резюме: фільм вартий витраченого часу (2 години).

"Мертві доньки" - російський трилер. Очікував від нього чесно кажучи чогось більшого. Дуже нагадав "Дзвінок" та "Вірус" (здається так фільм називається... бо ліньки шукати його назву в дисках). Сюжет у фільму дійсно класний але забагато стягнуто з Голівуду та занадто швидка і неочікувана ("і померли вони в один день..." happy ) розв'язка. Резюме: незважаючи ні на що фільм подивитися варто.

Вище зазначені фільми (Ганібал, Мертві доньки, Бридкі лебеді) є у мене в ДВДРіп якості smile тому хто бажає подивитись з вас ДВД-РВ або ДВД-Р





Сообщение отредактировал 6c6c6 - Четверг, 22 Марта 2007, 18:48:33
 
LokiДата: Четверг, 22 Марта 2007, 18:57:21 | Сообщение # 37
Викинг
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 171
Репутация: 3
Статус: Offline
6c6c6, а чего оно в виде "ДВДРіп" страная надпись это что в переводе "покойся с миром" biggrin Уже партачный диск??

Сделал дело, почисть винтовку!!!=)
 
lasДата: Пятница, 23 Марта 2007, 11:20:36 | Сообщение # 38
Арденис Закатный
Группа: Админы
Сообщений: 2916
Репутация: 17
Статус: Offline
Loki, да, это убитый двд cry
А у меня есть куча нового аниме, бе-бе-бе tongue


 
LokiДата: Пятница, 23 Марта 2007, 18:27:04 | Сообщение # 39
Викинг
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 171
Репутация: 3
Статус: Offline
las, фу кака это аниме.

Сделал дело, почисть винтовку!!!=)
 
lasДата: Пятница, 23 Марта 2007, 20:29:59 | Сообщение # 40
Арденис Закатный
Группа: Админы
Сообщений: 2916
Репутация: 17
Статус: Offline
Loki, молчать, совокупность химических реакций tongue

 
SoulДата: Пятница, 23 Марта 2007, 21:35:43 | Сообщение # 41
Дух
Группа: Чистильщики
Сообщений: 951
Репутация: 8
Статус: Offline
las, А какова ? Ходячий замок есть ?
 
lasДата: Пятница, 23 Марта 2007, 22:55:57 | Сообщение # 42
Арденис Закатный
Группа: Админы
Сообщений: 2916
Репутация: 17
Статус: Offline
Soul, Ходячий замок давно есть!!! Это классика, я его 2 раза смотрел!!!)

 
MistraelДата: Пятница, 23 Марта 2007, 23:02:56 | Сообщение # 43
Эльфийка
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 201
Репутация: 2
Статус: Offline
las, такую прелесть и всего два раза?? =)

Всё, что нас не убивает, делает нас сильнее...
 
SoulДата: Суббота, 24 Марта 2007, 00:39:07 | Сообщение # 44
Дух
Группа: Чистильщики
Сообщений: 951
Репутация: 8
Статус: Offline
las, МММ ! мне нада ! тоесть не мне а другу ! Но нада ...
 
VooDooДата: Суббота, 24 Марта 2007, 09:12:21 | Сообщение # 45
Гунсо
Группа: Убер-юзеры
Сообщений: 21
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote
Такс "Параграф 78" вам не нагадав "Resident evil"? Мені чомусь дуже сильно нагадав... Другу частину не буду дивитись принципово.

очень напомнил резидент эвил, токо я наоборт жалею, что он мало на нее похож. Перегнули они чуток с юмором, нужно было мрачнее фильм сделать и боев добавить.

Еще класный фильм Ведьма (типа проапгрейдженый Вий).

 
6c6c6Дата: Суббота, 24 Марта 2007, 12:16:30 | Сообщение # 46
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
VooDoo, і ця гидость є (і теж у ДВДРіп)... Також занадто голівудська стрічка, адже для американського користувача знімалася.

Такс народ що порадите ще подивитися з новенького? smile

P.S. Ану харе пропагувати аніме... туточки обговорюються ПРЕМ'ЄРИ. Як буде щось нового з цієї царини тоді пишіть... а там мабудь нове штампують кожного дня ґґґ happy



 
lasДата: Вторник, 27 Марта 2007, 11:00:27 | Сообщение # 47
Арденис Закатный
Группа: Админы
Сообщений: 2916
Репутация: 17
Статус: Offline
Soul, Не вопрос, приезжай с чистым жестким, у нас в локалке много чего есть...
А по премьерам слышал что 300 спартанцев круть немереная...


 
6c6c6Дата: Четверг, 29 Марта 2007, 00:35:34 | Сообщение # 48
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Щодо трьох сотень, то фільм подивитися можна. В неті читав як схвальні відгуки так і розгромні. Навіть не знав дивитися чи ні smile Аби була проста екранка то мабудь би й не напружувався б даремно але дали супер-ТС happy , тому був змушений подивитись. Манера зйомок чимось нагадало "Місто гріха": такі ж темні кольори, така ж кров (дарма що не помаранчева чи оранжева, як окму smile ), а саме бризки крови... Моя оціночка тверда 4. Аби мав з українським перекладом то закатав би на болванку не вагаючись.

Тепер ще про один новий фільм "Білий шум: Сяйво". Друга частина свого гідного попередника smile . Не менш динамічна а можливо навіть краще. Фільм сподобася на всі 100. Спантеличив лишень чималий ухил в релігію (люцифер, бог...). Раджу всім дивитися, але не в такій якості як у мене - жахлива екранка з одноголосним непрофесійним перекладом cry



 
SoulДата: Четверг, 29 Марта 2007, 15:47:08 | Сообщение # 49
Дух
Группа: Чистильщики
Сообщений: 951
Репутация: 8
Статус: Offline
6c6c6, БІЛИЙ ШУМ 2 ! Дуже сподобалася 1 частина!!! Часом не знаеш де здерти мона другу ? smile

Сообщение отредактировал Soul - Четверг, 29 Марта 2007, 15:47:53
 
6c6c6Дата: Четверг, 29 Марта 2007, 18:37:05 | Сообщение # 50
Рідновір
Группа: Модеры
Сообщений: 140
Репутация: 4
Статус: Offline
Де здерти не знаю, бо зі мною поділилися солокальщики smile Тому покищо єдине джерело це я wink


 
Форум » Логовище » Видео » Премьеры (Ради чего стоит пойти в кинотеатр?)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск:

Copyright Ardenis Sunset © 2006